Utställare på höstmässan 2010

På höstmässan hade vi 36 utställare. här är listan:

Företag Utställare Web / mejl
ABC-Hälsan
Clemens Persson
Anders Persson
http://www.abc-halsan.se
info@abc-halsan.se
Aktiv Kvinna
Siv Bertilsson
http://www.aktivkvinna.se
malmoerikslust@aktivkvinna.se
Allas veckotidning
Johanna Svan
http:/www.allas.se
johanna.svan@allas.aller.se
Anette Lüning Näringsklinik
Anette Lüning
http://www.luningnaringsklinik.se
info@luningnaringsklinik.se
Ateljé Moschna
Christina Voronko
http://www.ateljemoschna.se
christina@ateljemoschna.se
AW Consulting
Annika Wändel
http://www.annika.wandel.marykay.se
annika.wandel@hotmail.com
Balans
Lisbeth Johnsson
http://www.balans.se
info@balans.se
BliNy
Ana Paula Stalbalk
http://www.bliny.se
http://www.ritwell.se/
blinymalmo@gmail.com
Blomstra på Limhamn
Katrin Berlin
http://www.blomstrapalimhamn.sese
blomstra.limhamn@blommogram.se
Butik Änglagård
Bibbi Bergkvist
http://www.butikanglagard.se
butikanglagard@sjobo.nu
Carina Hedlund

http://mxi.myvoffice.com/carinahedlund/
carinahedlund1@gmail.com

Chiropraktikakuten
Johanna kosltröm

http://www.chiropraktikakuten.se
info@chiropraktikakuten.se

Hälsohem/SPA ”Damian”, Polen
Ewa Bolanowski
http://www.damian.ta.pl
ewa.bolanowski@telia.com
FEEL D’SIGN
Lie Håkansson
http://www.feeldsign.se
feeldsign@hotmail.com
Forever Living
Carolin Svensson
Christin Svensson
http://www.myaloevera.se/carolin http://www.myaloevera.se/christin
carolin.aloevera@live.se
Herbalife
Emelie Östman
http://www.teamostman.se
emelie.ostman@hotmail.com
Hälsoinspiratören i Malmö
Gunilla Larsén
http://www.halsoinspiratoren.se
gunilla.larsen@halsoinspiratoren.se
Hälstotanken
Madeleine Bohlin
http://www.halsotankenfloating.sese
halsotanken@telia.com
Itrim Jägersro
Tina Economou
http://www.itrim.se
jagersro@itrim.se
Itrim Västra Hamnen
Anna Bloom
http://www.itrim.se
vastrahamnen@itrim.se
Kvinnlig Visdom
Lotta Lundberg
http://www.kvinnligvisdom.se
lottalundberg@mac.com
Maddiekay
Jayne Jönsson
http://www.maddiekay.se
maddiekay@tele2.se
MedicSpa
Stefan Johansson
http://www.medicspa.se/
http://www.slutarokadirekt.se/
stefan.johansson@kinesiologi-klinike.se
Naturkliniken Öresund
Rudi Teyar
http://www.naturkliniken.info http://www.shop.naturkliniken.info
rudi@naturkliniken.info
Nu skin Enterprises
Elvira Haxhiaga
http://www.elvira.mynuskin.com
elvira@obrutenmark.se
Oil & Vinegar
Sara Dofsand
http://www.oilvinegar.com
sara.dofsand@gmail.com
Oriflame
Ann-Christin Andersson
annkii@bredband.net
Pensa Bem AB
Sirlei Bengtsson
http://www.perolanegra.se
Jorgen.Bengtsson@kvadrat.se
Rival Relax
Emma
http://www.rivalrelax.se
emma@rivalrelax.se
Sinne & Form i Skåne
Kristina Persson
Har ingen egen men finns med i http://www.beroring.se och http://www.swedishhealthcare.se/
beroring@bredband.net
Smiling Mountain
Frans Kocken
http://www.Smilingmountain.com
info@smilingmountain.com
Tina Laserow Friskvård
Tina Laserow
http://www.tinalaserowfriskvard.se
setina@tinalaserowfriskvard.se
Travel Experts
Amir Renaui
http://www.travelexperts.se
amir@travelexperts.se
The Travel Gallery AB
Lena Sjöberg
http://www.travelgallery.se
lena@travelgallery.se
Work & Clothes AB
Tatjana Janjic
http://www.workandclothes.com
tatjana@workandclothes.com
Åsas reiki & massageklinik
Åsa Ahlström
http://www.asasreiki.se
info@asasreiki.se

Comments are closed.